«Варвари десяток років кочують, а тут основи цивілізації підривають»: реакція Франкова на рішення УЄФА по Зорі

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
1520
0 голосів
«Варвари десяток років кочують, а тут основи цивілізації підривають»: реакція Франкова на рішення УЄФА по Зорі
Артем Франков. Фото: Google
Відомий український футбольний журналіст Артем Франков прокоментував рішення Спілки європейських футбольних асоціацій перенести матч третього туру групового етапу Ліги конференцій між Зорею та Маккабі.

УЄФА перенесла матч Зорі проти Маккабі на 25 листопада, повідомляє офіційний сайт УЄФА. У разі неможливості зіграти 25 листопада у Тель-Авіві, місце поєдинку визначить Маккабі.

Артем Франков вважає, що УЄФА під час ухвалення цього рішення продемонстрував особливе ставлення до ізраїльської сторони, але не врахував інтереси українського клубу.

«Абсолютно зрозуміла та прозора позиція Зорі. Не варто мірятися розмірами горя, але дехто, схоже, претендує на особливе ставлення.

Повне враження, що до нашого клубу поставилися специфічно – а ці варвари вже десяток років кочують, а тут основи цивілізації підривають… Ви не розумієте, це інше!», – написав Франков у своєму телеграм-каналі.

Нагадаємо, що 7 жовтня Ізраїль зазнав масованого ракетного обстрілу із сектору Газа. Кілька груп бойовиків проникли з Гази на територію Ізраїлю. Вони стріляли по мирних жителях на вулицях, вривалися в житлові будинки, викрадали заручників.

  • Після початку конфлікту головний тренер Маккабі Т-А Роббі Кін і його асистент Рорі Делап були змушені евакуюватися з Ізраїлю.
  • Раніше Зоря запропонувала Маккабі зіграти в Любліні, але клуб з Ізраїля не хоче проводити матч 26 жовтня незалежно від місця проведення.
  • Команда Кривенцова має в активі чотири очки та посідає другу сходинку в групі B Ліги конференцій. Маккабі посідає третє місце, маючи три очки після двох зіграних матчів.