Русин став свідком нищівної поразки Сандерленда: відома оцінка українця за розгромний матч проти Мідлсбро

859
Назарій Русин. Фото: Сандерленд
У матчі матчі 11-го туру Чемпіошипу Сандерленд, за який виступає Назарій Русин, на своєму полі зазнав розгромної поразки від Мідлсборо з рахунком 0:4.

Сандерленд весь перший тайм грав з Мідлсборо на рівних, але на 45+4 хвилині залишився у меншості – червону картку отримав Ніл.

Отримавши на цілу другу половину поєдинку кількісну перевагу, гості забили чотири «сухі» голи у ворота господарів.

Назарій Русин з’явився на полі 76-й хвилині матчу, але змінити ситуацію не зміг.

За свою гру українець отримав від статистичних порталів:

• WhoScored – 6.1.
  • Sofascore – 6.8.

Чемпіоншип, 11 тур

Сандерленд – Мідлсборо – 0:4

Голі: Грінвуд, 58, Крукс, 60, Джонс, 72, Форсс, 90

• Назарій Русин провів за англійський клуб три поєдинки та не відзначився результативними діями.
  • Контракт нападника з клубом дійсний до 30 червня 2027 року.
  • Transfermarkt оцінює гравця у два мільйони євро.
  • Після 11-ти матчів у Чемпіоншипі команда українського форварда з 19 очками посідає четверте місце у турнірній таблиці.
  • У наступному турі Сандерленд зіграє проти Сток Сіті. Гра запланована на 21 жовтня.