«Шмигаль насторожено ставиться до цього рішення»: журналіст – про матчі з глядачами

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
913
0 голосів
«Шмигаль насторожено ставиться до цього рішення»: журналіст – про матчі з глядачами
Вболівальники на стадіоні. Фото: Google
Мінспорту України змінило свою думку щодо присутності вболівальників на стадіонах, проте прем'єр-міністр Денис Шмигаль насторожено ставиться до цього рішення.

Сергій Болотніков розповів, що цього тижня мала б змінитися ситуація з допуском глядачів на трибуни в українському футболі:

«На жаль, цього тижня хороших новин не буде. Але я можу розказати, про що йдеться. Мінспорту змінило свою думку. Раніше Гутцайт і компанія були дуже проти того, щоб пускати глядачів на стадіони. Вони не хотіли брати на себе відповідальність. А зараз Гутцайт йде з Мінспорту. Я так розумію, що через це їхня позиція змінилася.

Вони вже підготували проєкт рішення Кабінету Міністрів: запустімо глядачів на стадіони. При чому не тільки футбольних, а в усіх видах спорту. Кажуть, є такі чутки, що прем’єр-міністр Шмигаль насторожено ставиться до цього рішення. Він попросив поки що відкласти його. Він хоче ще переговорити з Гутцайтом та дізнатися деталі, що це таке і як це має працювати».

Журналіст заявив, що вже наступного тижня можуть прийняти рішення про допуск вболівальників:

«Очікується, що вони все це обговорять, а наступного тижня начебто знову будуть виносити це рішення на Кабмін. Там його можуть прийняти. Всіх глядачів пускати не збираються, їхня кількість буде обмеженою. В залежності від бомбосховищ, які поряд зі стадіоном. Цю кількість глядачів буде встановлювати Обласна військова адміністрація», – сказав Болотніков.

  • Наразі через військову ситуацію у країні заборонено проведення матчів за участю глядачів. Клуби, які порушують цю заборону, платять штраф.
  • На матчі восьмого туру чемпіонату України у Черкасах на грі між місцевим ЛНЗ та київським Динамо на трибунах знаходилися глядачі.
  • Усі гроші черкаський клуб спрямував на потреби для українських військових.