Зоря обіграла Брейдаблік у матчі Ліги конференцій: команда вперше перемогла з новим тренером

1460
Брейдаблік – Зоря. Фото: mbl.is
У четвер, 5 жовтня, Зоря на виїзді переграла Брейдаблік (1:0) у матчі другого туру групового етапу Ліги конференцій. Підопічні Валерія Кривенцова вийшли на друге місце в групі.

Зоря обіграла Брейдаблік (1:0) у другому турі Ліги конференцій.

Єдиний і вирішальний гол у зустрічі на 35-й хвилині забив Ігор Горбач ударом головою після флангової подачі від Дениса Антюха.

Матч склався дуже нервово для луганців, попри статус фаворита, однак попри тиск суперника в останні хвилини вони змогли відстояти переможний результат.

⚽️ Відео голу Зорі дивіться у нашому телеграм-каналі

Брейдаблік – Зоря – 0:1

Голи: Горбач, 35

5 жовтня. 19:45. Рейк'явік. Стадіон «Лаугардалсволлур»

• Для Горбача цей гол став дебютним у складі Зорі;
  • Для Валерія Кривенцова ця звитяга стала першою на чолі команди (одна перемога, дві нічиї, дві поразки)