Вінгер Динамо запалює в іншій команді: півзахисник оформив хет-трик за 19 хвилин

526
Георгій Цитаїшвілі. Фото: Google
Грузинський півзахисник Георгій Цитаїшвілі, права на якого належать київському Динамо, оформив хет-трик у складі Динамо з Батумі, за яке він виступає на правах оренди.

В 28-му турі чемпіонату Грузії Динамо з Батумі на виїзді розгромило Шукура (6:0) і найбільший вклад у перемогу вніс добревідомий вітчизняним вболівальникам півзахисник Георгій Цитаїшвілі.

Вже у першому таймі підопічні українського наставника Андрія Демченка відзначилися у воротах господарів п'ять разів!

Один з тьох голів Георгій Цитаїшвілі забив з пенальті.

Усього ж півзахиснику біло-синіх знадобилося лише 19 хвилин, аби відзначитися першим хет-триком у професійній кар'єрі на дорослому рівні.

Чемпіонат Грузії. 28-й тур

Шукура – Динамо (Батумі) – 0:6 (0:5)

Гол: Зарія, 14 (пен), Цитаїшвілі, 22 (пен), 34, 41, Гудушаурі, 31, Якобсен, 69.

• Після 28 турів Динамо (Батумі) має в активі 62 бали та очолює турнірну таблицю чемпіонату Грузії.
  • Георгій Цитаїшвілі в поточному сезоні провів за батумське Динамо десять поєдинків: чотири голи, одна результативна передача.
  • Контракт грузинського вінгера належить київському Динамо. Він чинний до червня 2025 року.
  • Transfermarkt оцінює 22-річного правого вінгера в 900 тисяч євро.