«Найкращий у першому таймі»: фанати Бенфіки оцінили гру Трубіна в матчі з Порту

1968
Анатолій Трубін. Фото: Google
29 вересня Бенфіка 22-річного голкіпера Анатолія Трубіна вдома перемогла Порту (1:0) у рамках сьомого туру чемпіонату Португалії. Українець провів свій перший сухий матч у Португалії.

Бенфіка, за яку виступає Анатолій Трубін, здобула мінімальну перемогу над Порту (1:0) у матчі сьомого туру чемпіонату Португалії.

Український голкіпер провів на полі усі 90 хвилин та здійснив три сейви. Фанати португальського клубу залишились задоволеними грою Анатолія:

agostinho paço: «Трубін був сьогодні просто неймовірним».

Daniel Dias: «Трубін відіграв дуже впевнено».

Joao Barjona: «Трубін став найкращим гравцем Бенфіки у першому таймі. У другому таймі я вагаюся між Невесом і Нересом. Кокчу також добре зіграв».

Mário Silva Costa: «Анатолій повинен стати основним голкіпером команди».

Rúben Gomes: «Адаптація проходить просто фантастично».

YSSMIAC: «Українець знає свою справу».

Завдяки даній перемозі Бенфіка вийшла на перше місце у турнірній таблиці чемпіонату Португалії, маючи у своєму активі 18 балів.

• Для Анатолія Трубіна цей матч став четвертим у складі португальців. Українець пропустив чотири голи та один поєдинок провів «на нуль».
  • Наступний свій матч Бенфіка проведе 3 жовтня в гостях проти Інтера в рамках другого туру групового етапу Ліги чемпіонів.