Брайтон впевнено обіграв Борнмут: Забарний вийшов у старті і став свідком трьох пропущених голів

248
Ілля Забарний у матчі проти Брайтона. Фото: Getty Images
У неділю, 24 вересня, Борнмут українського захисника Іллі Забарного поступився Брайтону (1:3) колишнього головного тренера Шахтаря Роберто Де Дзербі у гостьовому матчі шостого туру Прем’єр-ліги.

Борнмут Іллі Забарного програв Брайтону (1:4) у шостому турі АПЛ.

Український захисник провів на полі увесь матч та записав до свого пасиву «гірчичник» на 40-й хвилині за затримку суперника.

Рахунок у грі відкрили гості на 25-й хвилині. Раян Крісті скористався помилкою суперників біля своїх воріт та відпасував на Домініка Соланке, який вразив ціль.

На 45+3-й хвилині зустрічі відігратися Брайтону допоміг автогол Мілоша Керкеза. Він ударом головою забив у власні ворота, намагаючись перервати флангову подачу Біллі Гілмора.

На 46-й хвилині гри Брайтон вийшов вперед силами Каору Мітоми, який замкнув передачу Махмуда Дахуда до штрафного майданчику Борнмута.

Крапку у матчі поставив той же Мітома на 77-й хвилині. Він ударом головою вразив ворота після подачі Первіса Еступіньяна.

Брайтон – Борнмут – 3:1

Голи: Керкез (аг), 45+2, Мітома 46, 77 – Соланке, 25

24 вересня. 16:00. Брайтон. Стадіон «Амекс»