Евертон здобув першу перемогу в сезоні АПЛ: Миколенко провів на полі повний матч

500
Віталій Миколенко в матчі проти Брентфорда. Фото: Getty Images
У суботу, 23 вересня, Евертон захисника Віталія Миколенка в гостях здолав Брентфорд (3:1)в рамках шостого туру Прем’єр-ліги. Українець провів на полі усі 90 хвилин.

Евертон Віталія Миколенка здолав Брентфорд (3:1) у шостому турі АПЛ. Українець провів на полі увесь матч, однак не відзначився результативними діями.

Евертон відкрив рахунок у грі на шостій хвилині. Абдулає Дукуре замкнув навісну передачу Джеймса Тарковскі до штрафного майданчика суперника точним ударом головою.

Господарі відповіли на 28-й хвилині. Матіас Єнсен отримав пас на хід від Віталія Янельта і вразив ціль.

Вдруге Евертон вийшов вперед у грі на 67-й хвилині. Тарковскі забив головою після навісної передачі Двайта Макніла.

Крапку у грі на 71-й хвилині поставив Домінік Калвер-Льюїн. Він вдало замкнув простріл Джеймса Гарнера.

Брентфорд – Евертон – 1:3

Голи: Єнсен, 28 – Дукуре, 6, Тарковскі 67, Калвер-Льюїн, 71

23 вересня. 19:30. Брентфорд. Стадіон «Брентфорд Ком'юніті»

• Евертон здобув свою першу перемогу в сезоні АПЛ та вийшов на 15-е місце в турнірній таблиці. В активі команди чотири очки після шести зіграних матчів;
  • Для Миколенка цей поєдинок став другим в чемпіонаті в нинішній кампанії;
  • Наступний матч в АПЛ Евертон проведе 30 вересня. «Іриски» вдома прийматимуть Лутон.