«Таких людей, як Севідов, не має бути у футболі»: ексгравець виніс вердикт дискваліфікованому тренеру

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
603
0 голосів
«Таких людей, як Севідов, не має бути у футболі»: ексгравець виніс вердикт дискваліфікованому тренеру
Олександр Севидов. Фото: Google
Колишній нападник Металіста Володимир Барилко поділився думками про довічне відсторонення від футболу екснаставника харківської команди Олександра Севидова.

Володимир Барилко впевнений, що Олександра Севидова відсторонили від футболу справедливо.

«Таких людей, як Севидов, не повинно бути у футболі. Для нього гравці - це тільки спосіб заробітку. Усі претензії до нього - вони на 1000% виправдані. Правильно, що його відсторонили. Те, в чому його звинувачують, на тому він і заробляв...». 

Екснападник Металіста вважає, що тодішній тренер команди навмисно перед поєдинками давав футболістам високі навантаження, щоб під час гри вони виглядали втомленими, або травмувалися.

«Не може тренер перед грою давати 10 по 100 бігти з ривка, щоб у тебе зламалося півкоманди. Це був його спосіб, щоб перед грою п'ять осіб зламалося і всі були втомлені. 10 або 12 по 100 перед кожною важливою грою».

Також колишній форвард заявив, що неправильно влаштовувати гуляння для гравців після розгромної поразки.

«Металіст при ньому пропустив шість голів від Шахтаря. Севидов наступного дня робить три дні вихідних і лазню з раками і пивом футболістам. Гуляйте, пацани. Дуже дивно це», — сказав Барилко в інтерв’ю для FanDay.net

  • У березні 2020 року дисциплінарний комітет УАФ через можливі порушення Кодексу етики та чесної гри ФК Суми заборонив Севідову на п'ять років вести будь-яку діяльність, пов'язану з футболом.
  • В травні 2021 року УАФ назавжди усунула Севідова від футболу, задовольнивши скаргу Комітету з етики та чесної гри.
  • Суд у Лозанні у квітні 2023 року залишив без зміни вирок УАФ, згідно з яким Севідова було довічно відсторонено від футболу за участь в організації договірних матчів у ПФК Суми. Там він із 2017 по 2018 рр. виконував роль консультанта.
  • Севідов очолював львівські Карпати (2013-2014), харківський Металіст (2015-2016), ужгородську Говерлу (2011-2013), Маріуполь (2016-2017) та низку інших клубів.