Зоря уникла поразки в матчі з лідером чемпіонату Бельгії: команда Кривенцова зіграла внічию з Гентом

1412
Зоря. Фото: Instagram Зоря
Луганська Зоря відкрила для себе єврокубкову осінь матчем першого туру групового етапу Ліги конференцій проти бельгійського Гента. Поєдинок завершився нічиєю 1:1.

Зоря та Гент у першому турі групового етапу Ліги конференцій.

Перший тайм не був багатим на моменти – команди в сумі завдали лише чотирьох ударів по воротах. 0:0 після першої 45-хвилинки.

Друга половина зустрічі була більш цікавою. Команди після перерви активно створювали моменти і на 67-й хвилині нападник Гента Уґо Кейперс відкрив рахунок у матчі після передачі Ендрю Хюльсагера. 0:1.

Проте Зоря змогла зрівняти рахунок вже через три хвилини – Ігор Кирюханцев віддав передачу у штрафний майданчик, якою скористався Едуардо Герреро, котрий не залишив голкіперу шансів. 1:1.

Голи протистояння Зорі та Генту можна подивитися в нашому телеграм-каналі

Зоря – Гент – 1:1

Голи: Герреро, 70 – Кейперс, 67

21 вересня. 22:00. Люблін. Стадіон «Люблін-Арена»

• У наступному турі Ліги конференцій луганська Зоря зіграє проти Брейдабліка 5 жовтня. Матч розпочнеться о 19:45.
  • У той же день Гент зустрінеться у другому турі з Маккабі Тель-Авів. Стартовий свисток пролунає о 19:45.