Довбик не допоміг Ромі уникнути розгрому в грі з Фіорентиною: римляни не перемагають у Серії А вже три матчі поспіль

51
Артем Довбик. Фото: Рома
Рома, за яку виступає український форвард Артем Довбик, програла Фіорентині з рахунком 1:5 в рамках дев'ятого туру італійської Серії А.

Сьогодні, 27 жовтня, відбувся поєдинок в рамках дев'ятого туру італійської Серії А. Фіорентина у домашній грі обіграла Рому.

Господарі поля вийшли вперед вже на дев'ятій хвилині гри завдяки голу Кіна. На 17-й Бельтран подвоїв перевагу, реалізувавши пенальті.

Ближче до перерви Рома відіграла один м'яч, проте вже через дві хвилини Кін оформив дубль та зробив рахунок 3:1.

На початку другого тайму Фіорентина забила вчетверте у ворота Роми – відзначився Бове.

На 71-й хвилині Матс Хуммельс відзначився автоголом, довівши рахунок до непристойного.

Зазначимо, що Артем Довбик відіграв увесь поєдинок та завдав два удари, проте вони були заблоковані.

Серія А. Дев'ятий тур

Фіорентина – Рома – 5:1

Голи: Кін, 9, 41, Бельтран, 17 (пенальті), Бове, 52, Хуммельс, 71 (автогол) – Коне, 39

• 27-річний Артем Довбик цього сезону провів 12 матчів за Рому в усіх турнірах, забивши п'ять голів.
  • Римляни наразі перебувають на 11 сходинці турнірної таблиці Серії А, набравши 10 очок.