Динамо випередило Наполі, Рому та Манчестер Юнайтед: команда Луческу опинилася у цікавому рейтингу Ліги Європи

545
Ліга Європи. Фото: Google
Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) опублікував доволі цікавий рейтинг, у кому порахував кількість очок, які клуби здобули за весь час участі у Лізі Європи.

Динамо цього сезону залишилось без єврокубків, але це не означає, що кожного року кияни невдало виступають у цих турнірах.

Якщо у Лізі чемпіонів столичному гранду важко дають перемоги, то ось у Лізі Європи справи у команди йдуть набагато краще.

Так, Динамо у рейтингу клубів, які здобули найбільшу кількість залікових баллів у Лізі Європи випередили таких грандів світового футболу, як Манчестер Юнайтед, Рома та Наполі.

10. Фенербахче – 78

Відзначимо, що у Манчестер Юнайтед у заліку 77 очок за усі виступи у турнірі. У Роми, Наполі та Бенфіки – по 76.

• У цьому сезоні Динамо не прийматиме участі у єврокубках після того, як вилетіло від Бешикташу у відборі до Ліги конференцій.
  • Діючим чемпіоном та найбільш титулованим клубом в історії Ліги Європи є Севілья, яка вигравала цей турнір вже сім разів.
  • Єдиною українською командою, що вигравала другий за значимістю європейський турнір є Шахтар, який у 2009 році здобув перемогу у Кубку УЄФА.