Куртуа дізнався ступінь серйозності травми та період відновлення: скільки гратиме Лунін у стартовому складі

3880
Андрій Лунін та Тібо Куртуа. Фото: Реал Мадрид
У Тібо Куртуа діагностовано травму привідного м'яза лівої ноги. Воротар мадридського Реалу буде відновлюватися до кінця міжнародної перерви.

Вчора, 29 вересня, відбулося мадридське дербі між Реалом та Атлетіко в рамках восьмого туру Ла Ліги. Поєдинок завершився нічиєю з рахунком 1:1.

На післяматчевій пресконференції головний тренер Реалу Карло Анчелотті розповів, що Тібо Куртуа зазнав пошкодження.

Сьогодні після проведення медогляду стало відомо, що у бельгійця діагностовано травму привідного м'яза лівої ноги.

Голкіпер мадридського Реалу пропустить матчі проти Лілля (2 жовтня) та Вільярреалу (5 жовтня), повідомляє The Athletic.

Зазначається, що Тібо Куртуа не повернеться до закінчення міжнародної перерви (19 жовтня).

• У нинішньому сезоні бельгійський голкіпер провів 10 матчів, пропустив сім голів та чотири гри провів «на нуль».
  • У минулому сезоні 2023/24 Андрій Лунін відіграв за Реал у 31-му матчі в усіх офіційних турнірах: 32 пропущені голи, 12 поєдинків «на нуль».
  • У нинішньому розіграші українець до стартового складу ще не потрапляв.
  • Transfermarkt оцінює 25-річного українця у 25 мільйонів євро.