Миколенко повернувся до стартового складу, Ярмолюк та Мудрик вийшли на заміну: як зіграли українці в матчах АПЛ

199
Віталій Миколенко. Фото: Google
Відбулися поєдинки шостого туру АПЛ, в яких взяли участь Віталій Миколенко, Єгор Ярмолюк та Михайло Мудрик за Евертон, Брентфорд та Челсі відповідно.

Сьогодні, 28 вересня, відбулися поєдинки в рамках шостого туру англійської Прем'єр-ліги за участі українських легіонерів.

Віталій Миколенко повернувся до стартового складу після того, як пропустив два поєдинки Евертона.

Підопічні Шона Дайча здобули свою першу перемогу в нинішньому сезоні АПЛ, обігравши Кристал Пелес.

Зазначимо, що Евертон оформив камбек завдяки дублю Макніла.

АПЛ. Шостий тур

Евертон – Кристал Пелес – 2:1

Голи: Макніл, 47, 54 – Геї, 10

Єгор Ярмолюк з'явився на полі в матчі Брентфорд – Вест Хем на 60-й хвилині.

Український півзахисник господарів відзначився лише жовтою карткою на 67-й.

Матч завершився нічиєю з рахунком 1:1. Зазначимо, що Брентфорд забиває у трьох матчах поспіль в АПЛ на першій хвилині

Брентфорд – Вест Хем – 1:1

Голи: Мбемо, 1 – Соучек, 54

Челсі здобув впевнену перемогу над Брайтоном з рахунком 4:2. Покер в матчі оформив Коул Палмер.

Зазначимо, що Михайло Мудрик з'явився на полі на 71-й хвилині, проте нічим особливим не відзначився.

Челсі – Брайтон – 4:2

Голи: Палмер, 21, 28 (пенальті), 31, 41 – Рюттер, 7, Балеба, 34