Шахтар видав переможний матч-трилер у Юнацькій лізі УЄФА проти Болоньї: дубль Цуканова і сім голів на двох

2508
Болонья U-19 – Шахтар U-19 . Фото: Шахтар
Сьогодні, 19 вересня, донецький Шахтар U-19 дограв поєдинок проти однолітків із Болоньї в рамках першого туру Юнацької ліги УЄФА. Гра завершилася з рахунком 4:3 на користь українців.

У середу, 18 вересня, о 13:00 розпочався матч першого туру Юнацької ліги УЄФА між командами U-19 Болоньї та Шахтаря. Зустріч проходила на стадіоні Crespellano Training Center в італійському місті Вальзамоджа.

Але матч довелося перервати вже на восьмій хвилині гри через сильний дощ, який створив несприятливі умови для гри.

У четвер, 19 вересня, українська та італійська команди продовжили поєдинок. І вже на 11-й хвилині матчу донеччани вийшли вперед. Результативного удару завдав Цуканов.

Але господарі поля зуміли відігратися після виконання пенальті Ебоне. Проте «‎гірники», завдяки зусиллям Ломаги, завершили першу половину гри на свою користь.

Старт другого тайму видався для наших хлопів невдалим, адже Де Лука зумів зрівняти рахунок у грі, а трохи пізніше Менегаццо вперше у грі вивів Болонью вперед.

Підопічні Олексія Бєліка здаватися не планували і прагнули зрівняти рахунок. Це їм вдалося на 72-й хвилині, а Цуканов оформив дубль у цьому поєдинку.

Останнє слово у матчі сказали знову футболісти Шахтаря – Трифаненко на 90-й хвилині приніс «гірникам‎» перемогу.

Юнацька ліга УЄФА, перший тур

Болонья U-19 – Шахтар U-19 – 3:4

Голи: Ебоне, 27 (пен.), Де Лука, 50, Менегаццо, 67 – Цуканов, 11, 72, Ломага, 37, Трифаненко, 90

Нагадаємо, що основна команда Шахтаря зіграла з Болоньєю внічию з рахунком 0:0.