Черговий український захисник дебютував в MLS: як зіграв Сваток у своєму першому матчі за Остін

263
Олександр Сваток. Фото: Google
Український центральний захисник Олександр Сваток дебютував за Остін. Команда українця зіграла внічию проти Лос-Анджелес в матчі регулярного чемпіонату MLS.

Зранку 19 вересня Остін в черговому поєдинку регулярного чемпіонату МЛС на виїзді зустрівся з Лос-Анджелес, зігравши внічию.

За гостей дебютував український центральний захисник Олександр Сваток, який вийшов у стартовому складі та відіграв весь матч.

Першими рахунок відкрив Остін зусиллями Обріана, який відзначився перед свистком на перерву.

Проте у другому таймі Лос-Анджелес зумів відігратися. 1:1 – дебютна гра Сватка завершилася нічиєю.

МЛС. Регулярний чемпіонат

Лос-Анджелес – Остін – 1:1

Голи: Мартінес Моралес, 62 – Обріан, 45+2

19 вересня. 05:30. Атланта. Стадіон «Бенк оф Каліфорнія Стедіум»

• У своїй конференції Остін посідає 10-е місце, набравши 35 залікових пунктів.
  • У наступному турі команда зіграє проти Х'юстон Динамо. Гра відбудеться 22 вересня о 02:30.
  • Олександр Сваток має контракт із клубом МЛС до 31 грудня 2027 року.