Не пробачили провального старту: клуб Роналду офіційно розірвав контракт з колишнім головним тренером Шахтаря

1003
Кріштіану Роналду та Луїс Каштру. Фото: ФК Аль-Наср
Аль-Наср зірки світового футболу Кріштіану Роналду оголосив про припинення співпраці зі своїм 63-річним португальським головним тренером Луїшем Каштру, який раніше очолював Шахтар.

У вівторок, 17 вересня, Аль-Наср, за який виступає легенда футболу Кріштіану Роналду, оголосив про звільнення з посади головного тренера Луїша Каштру.

Як повідомляє пресслужба клубу з Саудівської Аравії, з фахівцем було достроково розірвано контракт.

• Зазначимо, що 16 вересня Аль-Наср в гостях зіграв внічию з іракським Аль-Шортом (1:1) в першому турі Ліги чемпіонів АФК;
  • Після трьох проведених матчів у рамках національної першості Аль-Наср посідає сьоме місце в турнірній таблиці, маючи в активі п’ять очок;
  • На старті сезону команда під керівництвом Каштру програла Суперкубок Саудівської Аравії Аль-Хілалю (1:4);
  • Португалець очолив Аль-Наср на старті попереднього сезону. З ним команда посіла друге місце в чемпіонаті, дійшла до фіналу Кубка країни та чвертьфіналу азійської ЛЧ;
  • Каштру з 2019 по 2021 рр. очолював Шахтар та виграв із ним чемпіонат України.