Григорчук провалюється у Нефтчі: український тренер ще не перемагав в Азербайджані

418
2 голоси
Роман Григорчук. Фото: ФК Нефтчі
Колишній головний тренер Чорноморця Роман Григорчук поки не може здобути перемогу після повернення до азербайджанського футболу. На рахунку фахівця чотири нічиїх та дві поразки.

Вчора, 15 вересня, Зіра приймала Нефтчі Романа Григорчука у матчі шостого туру чемпіонату Азербайджану.

Вже на першій хвилині зустрічі настрій у Григорчука був не з найкращих, адже саме тоді рахунок відкрив гвінейський форвард господарів Саліфу Сума.

У другому таймі Нефтчі пропустив ще раз. Цього разу результативного удару завдав бразильський нападник Рафаель Уціг.

Фінальний свисток зафіксував черговий невдалий результат українського фахівця в Азербайджані, адже Роман Йосипович досі не перемагав на чолі Нефтчі: чотири нічиї та дві поразки.

Відзначимо, що у цій зустрічі прийняли участь два українські гравці:

• півзахисник Ельдар Кулієв провів на полі в складі Зіри 72 хвилини;
  • нападник Нефтчі Андрій Штогрін відіграв перший тайм.

Чемпіонат Азербайджану, шостий тур

Зіра – Нефтчі – 2:0

Голи: Сума, 1, Рафаель Уціг, 60

• Нефтчі посідає передостаннє дев'яте місце в турнірній таблиці чемпіонату, набравши чотири бали.
  • Наступну гру місцевої першості команда Григорчука проведе 20 вересня, коли прийматиме чемпіона – Карабах. Початок гри о 19:00 за Києвом.