Бетіс шокував Кривбас трьома голами за три хвилини: команда Вернидуба завершила виступи у єврокубках 2024/25

463
Кривбас програв усі чотири матчі в єврокубках. Фото: Кривбас
Криворізький Кривбас з рахунком 0:3 поступився іспанському Бетісу у матчі-відповіді в рамках раунду плей-оф кваліфікації до Ліги конференцій.

Сьогодні, 29 серпня, відбувся матч-відповідь між Кривбасом та Бетісом в рамках раунду плей-оф кваліфікації до Ліги конференцій.

Перший поєдинок завершився перемогою іспанців із рахунком 0:2, тому криворіжцям необхідна була лише перемога.

У першому таймі Кривбас завдав лише одного удару по воротах, в той час, як Бетіс діяв більш гостро та активно.

Наприкінці тайму іспанці тричі відправили м'яч у ворота бронзового призера УПЛ. Спочатку Руїбаль, а потім Абде відзначилися впродовж трьох хвилин.

У другому таймі гра дещо заспокоїлася, а Бетіс довів матч до переможного завершення.