Розгром 8:0: матч за участі колишнього футболіста Динамо і збірної України завершився з непристойним рахунком

3834
Денис Дедечко. Фото: ФК Зімбру
У неділю, 18 серпня, Зімбру українського хавбека Дениса Дедечка на виїзді розтрощив Флорешть (8:0) у рамках третього туру чемпіонату Молдови.

Зімбру Дениса Дедечка принизив Флорешть (8:0) в третьому турі першості Молдови.

На перерву команди пішли вже за рахунку 6:0 на користь гостей. Після перерви Зімбру відзначився у воротах Флорештя ще двічі.

По голу забивали Серафим Кожокар та Емманюель Аларібе, дубль на рахунку Влада Рейляну, а покер собі в актив заніс Джастіс Охаджунва.

Дедечко провів на полі увесь матч.

Футбол. Чемпіонат Молдови. Третій тур

Флорешть – Зімбру – 0:8

Голи: Райляну, 19, 37, Охаджунва, 32, 45, 45+1, 59, Кожокар, 40, Аларібе, 87

• Зімбру наразі посідає першу сходинку в чемпіонаті Молдови, маючи по дев'ять очок із Шерифом, з яким зустрінеться вдома у наступному турі 25 серпня.
  • Дедечко цього сезону у п'яти матчах Зімбру в усіх турнірах забив чотири голи.
  • Раніше він грав за Динамо, Нафтовик, російські Луч-Енергію, Амкар, Краснодар і СКА-Хабаровськ, Кривбас, Ворсклу, казахську Астану, Олександрію, Маріуполь, вірменські Арарат і Ноа та естонську Нарва-Транс.
  • У 2013 році півзахисник провів один матч за національну збірну України – проти Ізраїлю (2:0).