Бєсєдін згадав як забивати: відео першого за два місяці голу екснападника Динамо в матчі з п'ятьма українцями

143
Артем Бєсєдін. Фото: ФК Ордабаси
У неділю, 18 серпня, Ордабаси Артема Бєсєдіна, Євгена Макаренка та Ігоря Пластуна в гостях обіграв Шахтар (Караганда) Дмитра Рижука та Максима Драченка із рахунком 3:2 в рамках 17-го туру чемпіонату Казахстану.

Ордабаси здолав Шахтар (Караганда) із рахунком 3:2 у 17-му турі першості Казахстану. У заявці на матч були п’ятеро українців:

• Шахтар Караганда: Дмитро Рижук (90 хвилин), Максим Драченко (запас);
  • Ордабаси: Ігор Пластун (90 хвилин), Євген Макаренко (22 хвилини), Артем Бєсєдін (82 хвилини та гол).

Матч розпочався для гостей прямим вилученням Сергія Малого, однак на перерву вони пішли у статусі переможця завдяки голу Джасура Джахшибаєва.

В дебюті другого тайму господарі відігралися силами Мілана Джокіча. За декілька хвилин першим своїм голом з 1 червня відзначився ексфорвард київського Динамо Бєсєдін, який прошив воротаря у ближній кут. Закріпив успіх все той же Джахшибаєв.

Відео голу Бєсєдіна

Наприкінці зустрічі Шахтар відповів голом Дмитра Лісаковчиа, однак на більше команду не вистачило.