Дербі команд українських легіонерів в США: клуб Чеберка вибив із Кубку Ліги Інтер Маямі без Мессі та Кривцова

66
Інтер Маямі. Фото: Google
33-річний український захисник Сергій Кривцов просидів на лавці запасних весь поєдинок Інтера Маямі проти Коламбус Крю, за який виступає Євген Чеберко.

В ніч з 13 на 14 серпня відбувся поєдинок в рамках 1/8 фіналу Кубку ліг, в якому Інтер Маямі, чинний володар трофею, вилетів від Коламбус Крю.

Поєдинок пропускали Ліонель Мессі, який отримав травму у фіналі Копа Америка-2024, а Сергій Кривцов просидів на лавці запасних всю гру, оскільки лише нещодавно відновився від пошкодження.

Проте стартовий склад команди з Флориди отримав декількох колишніх зірок Барселони – Серхіо Бускетс, Жорді Альба та Луїс Суарес зіграли весь матч.

Інтер Маямі відкрив рахунок вже на 10-й хвилині зустрічі зусиллями Рохаса та спокійно довів перший тайм до перемоги.

На 62-й флоридська команда подвоїла перевагу і зробила вагому заявку на вихід до наступного етапу.

Проте Коламбус Крю зумів здійснити камбек, забивши три гол впродовж 13 хвилин, та вибити Інтер Маямі з турніру.

У складі господарів зі старту вийшов українець Євген Чеберко та провів на полі 81 хвилину.

Кубок ліг. 1/8 фіналу

Коламбус Крю – Інтер Маямі – 3:2

Голи: Рамірес, 67, Россі, 69, 80 – Рохас, 10, Гомес, 62

14 серпня. 02:30. Коламбус. Стадіон «Lower.com Field»

• Наступною грою флоридської команди стане домашній матч МЛС проти Цинцинатті. Матч відбудеться 25 серпня о 02:30.
  • У нинішньому сезоні Сергій Кривцов зіграв за Інтер Маямі 20 матчів в усіх офіційних поєдинках: один гол.
  • Коламбус Крю у своєму наступному поєдинку зіграє проти Нью-Йорк Сіті в рамках чвертьфіналу Кубку ліг. Матч відбудеться 18 серпня о 01:00.
  • У нинішньому сезоні Євген Чеберко зіграв за Коламбус Крю 25 матчів в усіх офіційних поєдинках: без результативних дій.