Визначився переможець юнацького Євро-2024: кривдники України розіграли трофей з Іспанією

787
Ікер Браво радіє голу. Фото: УЄФА
Юніорська збірна Іспанії (U-19) виборола золоті нагороди чемпіонату Європи у своїй віковій категорії, перегравши у фіналі однолітків з Франції (2:0).

Перший тайм поєдинку у Белфасті пройшов в абсолютно рівній боротьбі з мінімальною кількістю реальний гольових нагод. І єдиний результативний удар став наслідком не надто вдалої гри голкіпера Франції Жоао Бенгі, якого «прошив» своїм пострілом з меж штрафного майданчика Ікер Браво.

По перерві «галльські півні» спробували переломити хід гри, але нарвалися на контратаку і Ассане Діао подвоїв перевагу «червоної фурії». А остаточно поховав надії триколірних на камбек Йоні Гоміс, який заробив пряму червону картку.

Чемпіонат Європи (U-19). Белфаст. Північна Ірландія

Іспанія (U-19) – Франція (U-19) – 2:0 (1:0)

Голи: Браво, 41, Діао, 69.

Видалення: Гоміс, 77.

• Збірна України (U-19) на Євро-2024 дійшла до 1/2  фіналу, де з мінімальним рахунком програла Франції (0:1).
  • Завдяки проходу до півфіналу синьо-жовта дружина виборола путівку на юніорський чемпіонат світу 2025 року.
  • Ще одну путівку на Мундіаль у Чилі здобули юні норвежці, які у матчі за п’яте місце переграли команду Туреччини (2:1).