У другому матчі одній з команд треба диво: Полісся провело першу в історії єврокубкову гру у Лізі конференцій

1031
3 голоси
Полісся програло Олімпії, фото: ФК Полісся
У четвер, 25 липня, житомирське Полісся в гостях провело свій перший в історії єврокубковий матч проти словенської Олімпії Любляна (0:2) в рамках другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій.

Полісся програло Олімпії Любляна (0:2) у першій грі другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій.

⚽️Відео голів⚽️

Перший тайм видався доволі нервовим та з великою кількістю помилок від обох команд. У вирі боротьби на кожному клаптику поля суперники створили мінімум гольових моментів. Виділити можна прямий удар господарів зі штрафного, який впевнено кулаками відбив Євген Волинець.

Друга половина зустрічі розпочалася із щільного удару від Олександра Назаренка – прямо в руки голкіперу.

Словенський колектив на 56-й хвилині відповів гольовою атакою. Після виграної боротьби в центрі поля Діно Коїч віддав пас на Рауля Флоруца, а той з меж штрафного майданчика влучно пробив у кут воріт.

Буквально через декілька хвилин Олімпія Любляна могла подвоювати перевагу. Удар під кутом суперника Волинець відбив перед собою, однак добити в порожні ворота в останній момент завадив захисник.

На 90+2-й хвилині Полісся проспало ще одну гольову атаку, у якій вирішального удару завдав Діогу Пінту з передачі Юстаса Ласіцкаса.

Футбол. Ліга конференцій. Любляна (Словенія). Кваліфікація, другий раунд

Олімпія Любляна – Полісся – 2:0

Гол: Флоруц, 56, 90+2, Пінту

Зазначимо, що матч відповідь у польському Глівіце відбудеться 1 серпня о 19:00 за Києвом.