Кривцов склав компанію Мессі у лазареті: як Інтер Майамі провів матч проти Торонто в рамках МЛС

84
Сергій Кривцов. Фото: Google
Український захисник Сергій Кривцов взяв участь у переможному поєдинку Інтера Маямі, який обіграв Торонто в рамках MLS з рахунком 3:1, але отримав пошкодження.

У ніч на 18 липня в рамках регулярного сезону MLS Інтер Маямі, за який виступає український оборонець Сергій Кривцов, на своєму полі зустрічався з Торонто.

Команда нашого співвітчизника виграла поєдинок із рахунком 3:1. У першому таймі клуб з Майамі вивів вперед Гомес, а у другій половині матчу дубль оформив Редондо. Лише в кінцівці зустрічі Торонто зумів відіграти один гол зусиллями Етьєнна.

Колишній захисник донецького Шахтаря, який зараз захищає кольори Інтера з Майамі, Сергій Кривцов у цьому поєдинку вийшов на поле у стартовому складі своєї команди, але не зміг дограти зустріч до кінця – на 36-й хвилині він зазнав травми.

MLS. Регулярний сезон

Інтер Маямі – Торонто - 3:1

Голи: Гомес, 43, Редондо, 53, 59 - Етьєнн, 79.

Відзначимо, що Ліонель Мессі не грав у цій грі, адже відновлюється від травми, яку отримав на Копа Америка.

• У турнірній таблиці Східної конференції MLS колектив із Флориди з 50 очками в активі посідає перше місце.
  • Наступний поєдинок Інтер Маямі зіграє проти Чікаго Файр 21 липня.