Україна розгромила Косово у відборі на Євро-2025: команда Пятенка гарантувала собі місце в плей-оф

444
Жіноча збірна України з футболу. Фото: УАФ
Збірна України з футболу здобула другу перемогу в кваліфікації жіночого Євро-2025 – підопічні Володимира Пятенка розгромили на виїзді збірну Косова.

Сьогодні, 12 липня, відбувся поєдинок п'ятого туру кваліфікації Євро-2025. Суперником збірної України стали суперниці із Косова.

Станом на восьму хвилину підопічні Володимира Пятенка вели у рахунку з різницею у два голи: відзначилися Дарина Апанащенко і Таміла Хімич.

До перерви українки забили ще двічі та довели рахунок до розгромного – відзначилися захисниця Ольга Басанська та нападниця Роксолана Кравчук.

У другому таймі збірна України голів не забивала. 4:0 – впевнена перемога на виїзді.

Євро-2025. Кваліфікація, п'ятий тур

Косово – Україна – 0:4

Голи: Апанащенко, 3, Хіміч, 8, Басанська, 21, Кравчук 27

• Українки офіційно гарантували місце в плей-оф дивізіону B. Збірна зберігає шанси на перше місце в групі, яке з дев'ятьма очками наразі посідає Хорватія.
  • Вирішальний матч групового раунду Україна і Хорватія зіграють у вівторок, 16 липня.