Кривцов забив, але це не допомогло: Інтер Маямі без Мессі зазнав нищівної поразки в МЛС – відео голу українця

59
Лідер Східної конференції МЛС Цинциннаті у поєдинку регулярного чемпіонату розтрощив Інтер з Маямі (6:1) та закріпився на чолі турнірної таблиці. Єдиний гол за «чапель» забив український захисник Сергій Кривцов.

За відсутності Ліонеля Мессі, який захищає кольори збірної Аргентина на Копа Америка 2024, Інтер з Маямі був нещадно битий Цинциннаті.

Трималися «чаплі» гідно лише до 21 хвилини гри, коли рахунок точним ударом головою зрівняв їх український бек Сергій Кривцов. До речі, для нашого співвітчизника цей результативний удар став лише другим за весь час виступів у рожевій футболці.

Надалі ж гра команди Херардо Маріно геть розклеїлася і ще до перерви вона вже горіла з рахунком 1:4.

Найбільший вклад у перемогу команди-господарів зробив її японський нападник Юя Кубо, котрий відзначився дублем.

Зауважимо також, що за Цинциннаті 15 хвилин на полі провів і нападник Кевін Келсі, права на якого належать донецькому Шахтарю. Він вийшов на заміну у кінці другого тайму.

▶️  Відео голу Сергія Кривцова дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Цинциннаті – Інтер Маямі – 6:1

Голи: Кубо, 10, 57, Акоста, 36, Буха, 38, Асад, 45+4, Веленсуела, 72 – Кривцов, 21.

Вилучення: Бускетс, 62 (друга жовта).

• Після 22 матчів Цинциннаті займає першу сходинку у турнірній таблиці Східної конференції. Відрив від Інтера з Маямі складає одне очко.
  • Сергій Кривцов у поточному сезоні в складі Інтера з Маямі провів 17 матчів: один гол.
  • Transfermarkt оцінює 33-річного центрального оборонця в 1,5 млн євро.