Нідерланди та Туреччина визначили сильнішого в останній грі 1/4 фіналу: хто зіграє проти Англії в півфіналі

375
Нідерланди – Туреччина. Фото: Google
Відбувся чвертьфінальний поєдинок плей-оф чемпіонату Європи між національними збірними Нідерландів та Туреччини – нідерландці здобули важку перемогу із рахунком 2:1.

Сьогодні, 6 липня, відбувся чвертьфінальний поєдинок плей-оф чемпіонату Європи. Останнього півфіналіста нинішнього турніру визначали між собою збірні Нідерландців та Туреччини.

У першому таймі турки виглядали гостріше за підопічних Рональда Кумана і змогли втілити це у забитий м'яч. На 35-й хвилині Акайдин відкрив рахунок у зустрічі після передачі Гюлера.

Друга половина зустрічі пройшла під домінуванням Нідерландів, які намагалися зрівняти рахунок. Нідерландці зуміли не лише вирівняти становище, але й вийти вперед.

На 70-й хвилині Де Врей зрівняв рахунок, а вже через шість хвилин Гакпо забив другий гол у ворота Туреччини.