Аякс та чемпіон Латвії: українські клуби дізналися суперниць у першому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів

208
Жіноча команда Ворскли. Фото: Google
Чемпіонки та віцечемпіонки України з футболу полтавська Ворскла та ковалівський Колос дізналися суперниць у першому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів.

Відбулося жеребкування першого відбіркового раунду жіночої Ліги чемпіонів з футболу сезону 2024/25.

Перший раунд кваліфікації проходитиме у форматі мінітурнірів за участю чотирьох клубів. Півфінали відбудуться 4 вересня, вирішальні матчі – 7 вересня.

Україну в головному єврокубковому турнірі редставлятимуть дві найсильніші команди національного чемпіонату.

Ворскла, яка виграла чемпіонат сезону 2023/24, стартує у Шляху чемпіонок з матчу проти латвійського РФС. У фіналі відбору суперницями полтавців стане угорський Ференцварош або естонська Флора.

Віцечемпіон України Колос зіграє проти нідерландського Аяксу. Переможець матчу у фіналі зіграє з переможцем пари данського Брондбю та італійської Фіорентини.

• Раніше Ворскла виграла Кубок України з футболу серед жінок, обігравши Кривбас.
  • Зазначимо, що полтавська команда є правонаступницею харківського Житлобуду-2.
  • Ворскла у сезоні 2023/24 добула своє п'яте чемпіонство України.
  • Поточним переможцем Ліги чемпіонів є Барселона, яка у фіналі обіграла Ліон із рахунком 2:0.