Герреро забив дебютний гол за Панаму: форвард Зорі вивів свою збірну в плей-оф Копа Америка

233
Едуардо Герреро. Фото: Google
Відбувся поєдинок третього туру групового етапу Копа Америка між збірними Панами та Болівії – Едуардо Герреро відзначився дебютним голом за панамців.

В ніч з 1 на 2 липня відбувся поєдинок між збірними Болівії та Панами в рамках третього туру групового етапу Копа Америка-2024.

Панамська збірна першою забила у матчі зусиллями Фахардо, який відзначився на 22-й хвилині.

Однак на 69-й Міранда зрівняв рахунок у зустрічі через шість хвилин після того, як з'явився на полі.

Панама відповіла своєю заміною – форвард луганської Зорі Едуардо Герреро забив вже через п'ять хвилин після виходу на футбольне.

Крапку в поєдинку поставив Яніс, відзначившись на 90+1. 3:1 – збірна Панами виходить у плей-оф Копа Америка.

ВІДЕО ГОЛУ ФОРВАРДА ЗОРІ МОЖЕТЕ ГЛЯНУТИ У НАШОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ

Копа Америка. Група С, третій тур

Болівія – Панама – 1:3

Голи: Міранда, 69 – Фахардо, 22, Герреро, 79, Яніс, 90+1

• У минулому сезоні Едуардо Герреро провів 35 поєдинків, в яких відзначився 13 голами та чотирма асистами.
  • Контракт 24-річного футболіста з луганським клубом розрахований до літа 2027 року.
  • Трансферна вартість Герреро складає 800 тисяч євро за даними Transfermarkt.
  • Едуардо провів за збірну Панами 13 поєдинків: гол у ворота Болівії став першим для нього.
  • У плей-оф панамська національна команда зіграє проти Бразилії або Колумбії.