Форвард Динамо забив гол у розгромному матчі Кубка Америки: його команда вийшла у плей-оф без жодної поразки

985
Ерік Рамірес. Фото: Google
Нападник київського Динамо Ерік Рамірес відзначився результативним ударом у матчі Кубку Америки між його збірною Венесуели та національною командою Ямайки (3:0).

У понеділок, 1 липня, Венесуела розгромила Ямайку з рахунком 3:0 у поєдинку третього туру групового етапу Кубку Америки.

▶️ Відео голів матчу Ямайка – Венесуела дивіться за ПОСИЛАННЯМ

На 81-й першій хвилині на заміну в складі венесуельців вийшов форвард київського Динамо Ерік Рамірес. Саме він забив третій гол своєї збірної на 85-й хвилині.

Кубок Америки, третій тур

Ямайка – Венесуела – 0:3

Голи: Бельйо, 49, Рондон, 56, Рамірес, 85

Після трьох зіграних матчів на груповому етапі турніру Венесуела має у своєму активі дев’ять очок і вже гарантувала собі перше місце у квартеті з Ямайкою, Канадою та Мексикою.

• В 1/4 фіналу команда Раміреса зіграє проти Канади, а матч пройде 6 липня о четвертій ранку за Києвом.
  • Нападник перейшов до Динамо влітку 2021 року з клубу Дунайська Стреда за 1.75 млн євро та відіграв у складі столичного гранда 20 зустрічей: чотири голи та результативна передача.
  • Із січня 2022-го гравець тричі йшов у оренду в інші клуби: Спортінг Хіхон, Слован Братислава та Атлетіко Насьйональ.
  • Контракт венесуельського футболіста з українським клубом розрахований до 30 червня 2026 року. Transfermarkt оцінює футболіста у 700 тисяч євро.