Олійникова втретє поспіль програла Сонмез: українка завершила боротьбу на ґрунтовому турнірі

503
Олександра Олійникова. Фото: Google
Українська тенісистка Олександра Олійникова завершила виступи на ґрунтовому турнірі WTA 125 у Любляні, поступившись Зейнеп Сонмез на старті змагань.

Українська тенісистка Олександра Олійникова програла турчанці Зейнеп Сонмез у першому колі турніру WTA 125 у словенській столиці Любляни.

Поєдинок тривав півтори години.

Обидві тенісистки показали приблизно рівну якість гри на першій подачі, але Олійникова виграла значно менше розіграшів на другій подачі.

Українка зробила лише два брейки з восьми спроб, а її суперниця – п'ять із семи.

WTA 125. Любляна, Словенія, ґрунт. 1 коло

Зейнеп Сонмез (Туреччина) – Олександра Олійникова (Україна) – 6:3, 6:4.

• Нагадаємо, для Олійникової цей виступ став дебютним на турнірі такого рівня. Вчора Олександра виграла свій матч в кваліфікації.
  • У своєму останньому турнірі ITF W25, який проходив у столиці Швеції Мальме, українка дісталася стадії 1/2 фіналу.
  • До сьогодні дівчата грали двічі, українка поки що не вигравала.
  • У наступному раунді Зейнеп Сонмез гратиме проти Антонії Ружич із Хорватії.