Шахтар зіграв перший спаринг на зборах: як завершився поєдинок підопічних Пушича з боснійцями

298
Гравці донецького клубу. Фото: Шахтар
Донецький Шахтар провів перший товариський поєдинок в рамках літнього навчально-тренувального збору – донеччани обіграли боснійський Сараєво із рахунком 4:1.

Сьогодні, 29 червня, донецький Шахтар провів перший товариський матч на навчально-тренувальному зборі в Словенії. Суперником донеччан став боснійський Сараєво.

Шахтар вийшов на матч у наступному складі: Різник – Азаров, Фарина, Назарина, Вінісіус Тобіас – Криськів, Бондаренко, Марлон – Кевін, Сікан, Швед.

Донецький клуб ще у першому таймі зумів відзначитися двічі. Спочатку на 12-й хвилині забив Данило Сікан, а на 32-й м'яч у ворота відправив Дмитро Криськів.

На початку другої половини зустрічі Сараєво змогло відквитати один гол зусиллями Ельдара Мехмедовича.

Однак вже через 16 хвилин Ласіна Траоре, який з'явився на полі, відзначився з пенальті, а наприкінці матчу Егіналду поставив крапку в матчі.

Товариський матч

Шахтар – Сараєво – 4:1

Голи: Сікан, 12, Криськів, 32, Траоре, 67, Егіналду, 84 – Мехмедович, 51

• 6 липня донецький Шахтар зіграє другий свій матч на зборі. Суперником стане хорватський Хайдук.
  • Шахтар у сезоні 2023/2024 оформив золотий дубль, вигравши УПЛ та Кубок України.
  • У наступній кампанії «гірники» будуть представлені в основному раунді Ліги чемпіонів.