Інтер Маямі не може виграти другу гру поспіль: Мессі, Суарес та Альба забили – чи зіграв Кривцов

502
Інтер Маямі. Фото: Google
33-річний український захисник Сергій Кривцов зіграв перший тайм у поєдинку Інтера з Маямі проти Сент-Луїс Сіті. Гра завершилася бойовою нічиєю.

Інтер Маямі в черговому поєдинку регулярного чемпіонату МЛС зустрівся із Орландо, зігравши внічию.

У стартовому складі команди з Флориди вийшли всі колишні зірки Барселони – Серхіо Бускетс, Жорді Альба, Ліонель Мессі та Луїс Суарес.

З перших хвилин на полі з'явився і український захисник Сергій Кривцов, проте був замінений по перерві.

Поєдинок був насиченим на моменти та на голи – вболівальники побачили одразу шість забитих м'ячів.

Зазначимо, що Інтер Маямі не може здобути перемогу вже дві гри поспіль – у минулому матчі команда поступилася Атланті (1:3).

Футбол. МЛС. Регулярний чемпіонат

Інтер Маямі – Сент-Луїс Сіті – 3:3

Голи: Мессі, 25, Суарес, 45+2, Альба, 85 – Деркін, 15, Вассілев, 41, Суарес, 68 (автогол)

2 червня. 02:30. Форт-Лодердейл. Стадіон «Локхарт Стедіум»

• У своїй конференції Інтер Маямі наразі посідає перше місце з 35 очками в активі.
  • Наступною грою флоридської команди стане виїзний матч МЛС проти Філадельфії Юніон. Поєдинок заплановано на 16 червня. Початок о 02:30 за київським часом.
  • У нинішньому сезоні Сергій Кривцов зіграв за Інтер Маямі 12 матчів в усіх офіційних поєдинках: без результативних дій.
  • Контракт гравця з клубом розрахований до 31 грудня 2024 року.