Що трапилося з Пятовим? Український блогер відверто висловився щодо проблем легенди Шахтаря

1834
Андрій Пятов, Фото: ФК Шахтар (Донецьк)
Воротар української меіакоманди UA Steel Андрій Пятов зламав ребро під час матчу Kings League Infojobs проти бразильської команди GenerationX (0:4).

Колишній голкіпер національної збірної України та донецького Шахтаря Андрій Пятов зламав ребро під час матчу Kings League Infojobs проти бразильської команди GenerationX (0:4). Про це повідомив президент та гравець команди, блогер Михайло Лебіга.

«Багато питань було за Андрія Пятова. Андрій зламав ребро. На п’ятій хвилині сталась ця травма і Пятов ще 15 хвилин з поламаним ребром робив сейви. Легенда», – написав Лебіга у своєму телеграм-каналі.

Через травму Пятов був замінений, у воротах після цього грав колишній півзахисник Динамо Валерій Федорчук.

• UA Steel вже завтра, 1 червня, проведе свій другий матч. Суперником української команди стане японська Murash FC.
  • Початок матчу між UA Steel та Murash FC запланований о 4.00 за київським часом.
  • У першому матчі Murash FC з рахунком 4:10 програли команді Razina.