Емполі зберіг прописку в Серії А завдяки голу у компенсований час: деталі шаленого матчу від команди Коваленка

250
Віктор Коваленко. Фото: Google
Відбувся поєдинок 38-го туру італійської Серії А, в якому Емполі, за який грає український півзхаисник Віктор Коваленко, обіграв Рому із рахунком 2:1.

Вчора, 26 травня, відбувся поєдинок 38-го туру італійської Серії А. Емполі, за який виступає Віктор Коваленко, у домашньому поєдинку приймав Рому.

Перед початком матчу команда українця перебувала у зоні вильоту. Щоб врятуватися, господарям необхідна була лише перемога та поразка Фрозіноне у паралельному поєдинку.

Емполі відкрив рахунок у матчі вже на 13-й хвилині відзначився Канчелльєрі. Проте під кінець першого тайму Рома зуміла відігратися зусиллями Ауара.

Друга половина зустрічі проходила за великої кількості моментів, однак побачити гол вболівальники змогли лише наприкінці матчу.

На 90+3 хвилині Н'янг після передачі Канчелльєрі вирвав перемогу для Емполі та врятував клуб від вильоту, оскільки Фрозіноне програло Удінезе з рахунком 0:1.

Зазначимо, що Віктор Коваленко провів усю гру на лавці запасних.

Чемпіонат Італії. 38-й тур

Емполі – Рома – 2:1

Голи: Канчелльєрі, 13, Н'янг, 90+3 – Ауар, 45+1

• За підсумками сезону Емполі набрав 36 балів та посів 17-е місце в турнірній таблиці Серії А.
  • У нинішньому розіграші Віктор Коваленко провів 17 матчів, в яких забив один гол та віддав один асист.