Зінченко відкрив рахунок у матчі з командою Англії: відео голу півзахисника збірної України

3302
Гол Олександра Зінченка. Фото: GettyImages
Завершився перший тайм в матчі між збірними України та Англії. Півзахисник українців Олександр Зінченко відкрив рахунок у матчі після гольової передачі від Юхима Коноплі.

Нині триває матч п'ятого туру кваліфікації до Євро-2024, де національна команда України зустрічається зі збірною Англії.

На 26-й хвилині Юхим Конопля продемонстрував чудове бачення поля та віддав передачу, адресатом якої став Олександр Зінченко. Український півзахисник холоднокровно відправив м'яч у кут воріт. 1:0.

Проте на 41-й хвилині гри Кайл Вокер реалізував свій момент, після того як Гаррі Кейн, чудовою навісною передачею, вивів його на ударну позицію в штрафному майданчику. Рахунок став 1:1.

Більше голів команди у першому таймі не забивали, тому пішли на перерву за нічийного рахунку.

Гол Олександра Зінченка ви можете подивитися в нашому телеграм-каналі

• Олександр Зінченко забив свій дев'ятий гол за збірну України.
  • Збірна України провела три матчі, набрала шість очок та посідає друге місце у групі С кваліфікації на Євро-2024.
  • 12 вересня збірна України зустрінеться у Мілані з Італією. Початок гри о 21:45