Після виходу Кривцова: Інтер Маямі з Мессі здобув перемогу в компенсований час у матчі МЛС – оцінка українця

511
Сергій Кривцов та Ліонель Мессі. Фото: Google
У матчі 15-го туру МЛС Інтер Маямі, за який виступає українець Сергій Кривцов та легендарний аргентинець Ліонель Мессі, вдома здолав ДС Юнайтед (1:0).

У ніч з 18 на 19 травня, поки весь світ дивився поєдинок Олександра Усика та Тайсона Ф’юрі, Інтер Майамі з Сергієм Кривцовим, який вийшов на заміну на 66-й хвилині зустрічі, мінімально здолав ДС Юнайтед (1:0) в рамках 15-го туру МЛС.

Все вирішив результативний удар у компенсований арбітром час. На четвертій доданій хвилині Кампана відгукнувся на передачу Бускетса з центру поля, увірвався до штрафного та перекинув сферу через голкіпера.

МЛС, 15-й тур

Інтер Маямі - ДС Юнайтед - 1:0

Гол: Кампана, 90+4

Кривцов отримав за свою гру міцні 6,7 бала від статистичного порталу Sоfascore (середня оцінка команди 7.05). За час, який провів на полі, українець встиг 22 рази доторкнувся до м'яча, здійснив три виноси, виграв свою дуель у опонента, заробив один фол, а точність його передач склала 100%.

• Інтер Майамі набрав 31 бал до свого активу та продовжує лідирувати в турнірній таблиці Східної конференції.
  • У нинішньому сезоні у всіх офіційних турнірах за свою команду Кривцов провів десять матчів, без результативних дій.
  • Контракт гравця з клубом діє до 31 грудня 2024 року. Transfermarkt оцінює футболіста у 1.8 мільйона євро.