Яремчук не допоміг Валенсії вирвати перемогу в грі з Райо: як провів поєдинок український форвард

396
Роман Яремчук. Фото: Валенсія
Відбувся поєдинок в рамках 35-го туру чемпіонату Іспанії, в якому зустрілися Валенсія, за яку виступає український легіонер Роман Яремчук, та Райо Вальєкано.

Сьогодні, 12 травня, відбувся поєдинок 35-го туру чемпіонату Іспанії, в якому зустрілися Валенсія та Райо Вальєкано.

Перша половина зустрічі була доволі насиченою на моменти господарів, проте вболівальники не побачили бодай один забитий м'яч.

Другий тайм відбувався практично без небезпечних атак, тому Рубен Бараха випустив на поле Романа Яремчука в надії змінити ситуацію

Однак вихід українського форварда не допоміг вирвати Валенсії перемога, а Райо голів також не забивало – 0:0.

Зазначимо, що Роман вийшов на поле на 60-й хвилині поєдинку: вісім доторків, два удари, 0.91 очікуваних голів.

Чемпіонат Іспанії. 35-й тур

Валенсія – Райо Вальєкано – 0:0

12 травня. 19:30. Валенсія. Стадіон «Месталья»

• 28-річний Роман Яремчук перейшов до Валенсії на правах оренди і провів за команду 27 матчів у всіх турнірах, у яких забив чотири голи.
  • Контракт українського форварда з Брюгге дійсний до червня 2026 року.
  • Transfermarkt оцінює гравця в чотири мільйони євро.
  • Валенсія йде на восьмому місці в чемпіонаті Іспанії, маючи 48 залікових пунктів у своєму активі.