Арсенал продовжує боротьбу за чемпіонство АПЛ: «каноніри» перемогли Манчестер Юнайтед – чи зіграв Зінченко

546
Олександр Зінченко. Фото: Арсенал
Відбувся поєдинок в рамках 37-го туру чемпіонату Англії, в якому зустрілися Манчестер Юнайтед та Арсенал, за який виступає український легіонер Олександр Зінченко.

Сьогодні, 12 травня, відбувся центральний поєдинок 37-го туру чемпіонату Англії.

Арсенал, за який виступає Олександр Зінченко, у виїзній грі здобув перемогу над Манчестером Юнайтед.

Перша половина зустрічі була доволі насиченою на моменти, проте вболівальники побачили лише один забитий м'яч. На 20-й хвилині відзначився Леандро Троссард після передачі Кая Хаверца.

Другий тайм проходив за сценарієм першого – обидва клуби грали в атакувальний футбол, однак голів більше не забивали.

Таким чином Арсенал здобув важливу перемогу та обігнав Манчестер Сіті в турнірній таблиці АПЛ.

Зазначимо, що український захисник розпочав гру із лави запасних.

Чемпіонат Англії. 37-й тур

Манчестер Юнайтед – Арсенал – 0:1

Голи: Троссард, 20

12 травня. 18:30. Манчестер. Стадіон «Олд Траффорд»

• Олександр Зінченко провів у поточному сезоні за Арсенал 34 матчі у всіх турнірах, забив один гол і зробив дві результативні передачі.
  • Контракт українця з Арсеналом дійсний до 30 червня 2026 року.
  • Transfermarkt оцінює 27-річного гравця в 42 мільйони євро.
  • Арсенал наразі має 86 балів та посідає першу сходинку в турнірній таблиці АПЛ. У Манчестер Сіті, що на другому місці, 85 очок в активі та матч в запасі.
  • В останньому турі підопічні Мікеля Артети 19 травня прийматимуть вдома Евертон. Старт гри заплановано на 18:00.