Трубін залишився без єдиного трофею: Бенфіка зазнала фіаско і «зробила» конкурента чемпіоном Португалії

544
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
У неділю, 5 травня, Бенфіка Анатолія Трубіна в гостях несподівано програла середняку чемпіонату Португалії Фамалікау (0:2) у 32-му турі першості Португалії та «подарувала» чемпіонство Спортінгу.

Бенфіка Анатолія Трубіна програла Фамалікау (0:2) у рамках 32-го туру першості Португалії та поступилася чемпіонством Спортінгу.

Перший тайм протистояння завершився без голів, а в другому український воротар пропустив двічі від Пуми (асист Густаво Са) та Зайду Юссуфа (гольова передача Мірко Торіса).

Оцінки Трубіна за гру з Фамалікау

• Sofascore – 6.8/10;
  • Whoscored – 6.5/10.

Футбол. Чемпіонат Португалії. 32-й тур

Фамалікау – Бенфіка – 2:0

Голи: Пума, 71, Юссуф, 85

• Зазначимо, що Бенфіка посідає друге місце в таблиці, маючи 76 очок. Після цього матчу для «орлів» вже недосяжним за два тури до фінішу кампанії став лідер першості Спортінг, який набрав 84 бали.
  • Таким чином Трубін в цьому сезоні залишиться без трофеїв. Розіграш національного Кубка та Кубка ліги Бенфіка покинула на стадії півфіналу, а єврокубкова кампанія завершилася для колективу на стадії 1/4 фіналу Ліги Європи.
  • Команда взяла Суперкубок Португалії ще на початку сезону, але українця в клубі тоді ще не було.
  • Трубін в цьому сезоні провів за Бенфіку 47 матчів, у яких пропустив 47 голів (16 ігор «на нуль»).