«Все було краще, ніж в останніх матчах»: англійські ЗМІ оцінили гру Мудрика в поєдинку з Тоттенхемом

114
Михайло Мудрик. Фото: Челсі
Челсі вдома обіграв Тоттенгем (2:0) у перенесеному поєдинку 26-го туру АПЛ – провідні спортивні ЗМІ з Англії оцінили гру українського вінгера «синіх» Михайла Мудрика.

У перенесеному поєдинку 26-го туру англійської Прем'єр-ліги Челсі здобув перемогу у лондонському дербі над Тоттенхемом (2:0).

Український легіонер «синіх» Михайло Мудрик провів на полі 75 хвилин та отримав другу найвищу оцінку у матчі – 7.8 від SofaScore.

Українець віддав три гострі передачі, створив гольовий момент, пробив у площину воріт і тричі повз.

Спортивні ЗМІ з Англії післи гри поділилася своїми думками щодо гри Михайла Мудрика у матчі:

GOAL: «Михайло ледь не відзначився голом, подібним до того, який вісім років тому забив Еден Азар, проте не пощастило. У першому таймі Мудрик виглядав весело, але далі трохи згас».

Football London: «Мудрик дуже добре почав з кількох проникаючих передач за спини оборони «шпор». Його робота в захисті була набагато кращою, ніж останні ігри. Все було краще».

Daily Mail: «Енергетична сила на лівому фланзі Челсі. Коли Мудрик грає так впевнено, на нього приємно дивитися. Він був у кількох сантиметрах від того, щоб закрутити свої зусилля у верхній кут воріт».

Вболівальники лондонського клубу залишилися задоволеними діями українця протягом гри із Тоттенхемом.

• Челсі посідає восьму позицію у турнірній таблиці АПЛ з 51 набраним балом в активі.
  • У наступному турі команда Маурісіо Почеттіно зіграє проти Вест Хема. Гру заплановано на 5 травня.
  • Михайло Мудрик у нинішньому сезоні зіграв за синіх 36 ігор у всіх офіційних турнірах: шість голів, два асисти.