Дубль та асист Мессі принесли Інтеру Маямі впевнену перемогу в матчі МЛС: Кривцов не потрапив до заявки на гру

120
Інтер Маямі. Фото: Google
32-річний український захисник Сергій Кривцов не потрапив у заявку на поєдинок Інтера з Маямі проти Нешвілла. Гра завершилась перемогою клубу із Флориди.

Інтер Маямі в поєдинку регулярного чемпіонату МЛС зустрівся із Нешвіллом, здобувши впевнену перемогу.

У стартовому складі команди з Флориди із колишніх зірок Барселони вийшли Серхіо Бускетс, Ліонель Мессі та Луїс Суарес.

Жорді Альба пропускав гру через невеличке ушкодження. Також участь в матчі не взяв Сергій Кривцов, який нещодавно зазнав травми підколінного сухожилля.

Першими зуміли забити гості. Рахунок було відкрито вже на другій хвилині – автоголом відзначився Негрі.

Однак ще до перерви господарі зуміли відігратися та вийти вперед – Ліонель Мессі та Серхіо Бускетс забили на 11-й та 39-й хвилинах відповідно.

У другому таймі аргентинська зірка реалізувала пенальті та встановила остаточний рахунок на табло – 3:1.

Футбол. МЛС. Регулярний чемпіонат

Інтер Маямі – Нешвілл – 3:1

Голи: Мессі, 11, 81 (пенальті), Бускетс, 39 – Негрі, 2 (автогол)

21 квітня. 02:30. Форт-Лодердейл. Стадіон «Чейз-центр»

• У своїй конференції Інтер Маямі наразі посідає перше місце з 18 очками в активі.
  • Наступною грою флоридської команди стане виїзний матч МЛС проти Нью-Інгленд Революшн. Поєдинок заплановано на 28 квітня. Початок о 02:30 за київським часом.
  • У нинішньому сезоні Сергій Кривцов зіграв за Інтер Маямі вісім матчів в усіх офіційних поєдинках: без результативних дій.
  • Контракт гравця з клубом розрахований до 31 грудня 2024 року.