Нові проблеми у Павелка: українська асоціація футболу підробила підпис Колліни

Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
338
Нові проблеми у Павелка: українська асоціація футболу підробила підпис Колліни
Андрій Павелко. Фото: Спорт-Експрес
В українській асоціації футболу підробили документ з підписом відомого арбітра П'єрлуїджі Колліни, який раніше працював куратором системи суддівства в Україні.

5 вересня пройшло судове засідання з розгляду справи про продовження запобіжного заходу генеральному секретарю УАФ Юрію Запісоцькому.

Під час цього засідання прокурор надав документи, за якими були сплачені кошти колишньому куратору системи суддівства в Україні П’єрулуїджі Колліні.

18 червня 2015 року тоді ще ФФУ, яку з березня очолив Андрій Павелко, підписала новий контракт із куратором суддівського корпусу України Колліною. Проте 1 липня того ж року була підписана додаткова угода, за якою італійцю збільшили зарплатню на 678 тисяч євро. Але, на цих двох договорах підписи Колліни кардинально відрізняються.

Під час судового засідання, прокурор надав протокол допиту Володимира Генінсона, який з березня по грудень 2015-року займав посаду виконавчого директора ФФУ і чий підпис стоїть поруч із несправжнім підписом Колліни у документі від 1-го липня 2015-го року.

Генінсон, коли йому надали копію цього документу, заявив, що він ніколи його не підписував, і додав, що часто бачив підписи Колліни і може підтвердити, що в документі від 1-го липня 2015-го року не підпис італійця. Також Володимир сказав, що йому невідоме походження цього документу, він його ніколи не виготовляв, не друкував і не підписував, а підпис Колліни несправжній.

Таким чином, слідство прийшло до висновку, що даними діями створено видимість факту заборгованості УАФ перед італійським суддею. Водночас, сторона захисту так і не надала актів приймання-передачі наданих послуг, за які заплатили П'єрлуїджі Колліні.

Арест Запісоцького продовжили на 60 діб, до третього листопада включно, повідомив сайт FootballHub.

  • Нагадаємо, що над президентом УАФ Павелком та генсеком організації Запісоцьким ще з листопада 2022 року триває слідство у справі про розкрадання коштів на побудову заводу з виготовлення штучних полів.
  • Колліна працював в українському футболі з 2010-го по 2016 роки.