Анчелотті прокоментував гру Луніна проти Манчестер Сіті: тренер Реала неочікувано похвалив українця

264
Карло Анчелотті та Андрій Лунін. Фото: Google
Реал влаштував перестрілку із Манчестер Сіті (3:3) в рамках чвертьфіналу Ліги чемпіонів – Карло Анчелотті прокоментував гру Андрія Луніна у матчі.

Український воротар мадридського Реала Андрій Лунін взяв участь у поєдинку Ліги чемпіонів проти Манчестер Сіті, який завершився гольовою нічиєю 3:3.

Рахунок у грі на другій хвилині відкрили гості. Бернарду Сілва хитрим ударом зі штрафного зловив українського голкіпера, який обрав не найкраще розташування.

Після матчу Андрій Лунін отримав порцію критики від фанатів «королівського клубу».

Однак Карло Анчелотті залишився задоволеним діями українського воротаря, підбиваючи підсумки матчу:

«Матч дав багато позитивних моментів. Андрій Лунін? Чудова гра ногами, загалом чудова гра. Останні два голи не можна було відбити. Голи з-за меж штрафного трапляються, все не проконтролюєш. Ми повинні залишатися впевненими», – сказав Анчелотті на післяматчевій пресконференції.

• Андрій Лунін у нинішньому сезоні провів за мадридців 25 поєдинків, у яких пропустив 22 голи (11 ігор «на нуль»);
  • Матч-відповідь між Манчестер Сіті та Реалом відбудеться 17 квітня о 22:00 за Києвом.