Лутон здобув вольову перемогу над командою Забарного: деталі поразки Борнмуту

123
Ілля Забарний. Фото: Борнмут
Відбувся поєдинок в рамках 32-го туру чемпіонату Англії, в якому зустрілися Лутон та Борнмут, за який виступає український легіонер Ілля Забарний.

Сьогодні, 6 квітня, відбувся матч 32-го туру чемпіонату Англії. Борнмут, за який виступає Ілля Забарний, у виїзному поєдинку поступився Лутону.

Перша половина зустрічі не порадувала вболівальників моментами і тим більше забитими голами – команди досить інертно атакували.

На 52-й хвилині Таверньє вивів гостей вперед, однак Борнмут не зумів втримати переможний результат.

На 73-й Лутон зрівняв рахунок зусиллями Кларка, а на останніх хвилинах матчу вирвав перемогу завдяки голу Морріса.

Зазначимо, що український захисник вийшов у стартовому складі та провів весь поєдинок на полі.

Чемпіонат Англії. 32-й тур

Лутон – Борнмут – 2:1

Голи: Кларк, 73, Морріс, 90 – Таверньє, 52

6 квітня. 17:00. Лутон. Стадіон «Кенілворт Роуд»

• У нинішньому сезоні Ілля Забарний зіграв за Борнмут 36 матчів та забив один м’яч
  • Transfermarkt оцінює 21-річного українського центрального оборонця в 25 мільйонів євро.
  • Контракт футболіста з Борнмутом дійсний до 30 червня 2028 року.
  • Борнмут наразі має 41 очко та посідає 12-у сходинку в турнірній таблиці АПЛ.
  • У наступному турі підопічні Андоні Іраоли 13 квітня прийматимуть вдома Манчестер Юнайтед. Старт гри заплановано на 19:30