Колишні зірки Барселони не допомогли: Інтер Маямі поступився в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів – чи зіграв Кривцов

67
Інтер Маямі. Фото: Google
32-річний український захисник Сергій Кривцов не потрапив у заявку на поєдинок Інтера з Маямі проти Монтеррея. Гра завершилась поразкою клубу із Флориди.

Інтер Маямі в першому поєдинку в рамках чвертьфіналу Кубка Чемпіонів КОНКАКАФ зустрівся з Монтерреєм, мінімально поступившись.

У стартовому складі команди з Флориди із колишніх зірок Барселони вийшли Серхіо Бускетс, Жорді Альба та Луїс Суарес.

Ліонель Мессі пропускав гру через невеличке ушкодження. Також участь в матчі не взяв Сергій Кривцов, який нещодавно зазнав травми підколінного сухожилля.

Першими зуміли забити господарі поля. Рахунок було відкрито на 19-й хвилині – відзначився Авілес.

Всередині другого тайму Інтер Маямі залишився у меншості – Давид Руїс отримав другу жовту картку.

Монтеррей скористався перевагою та зумів здійснити камбек. Спочатку рахунок зрівняв Меса, а вже на 89-й хвилині Родрігес вирвав перемогу для гостей.

Футбол. Кубок Чемпіонів КОНКАКАФ. Чвертьфінал. Перший матч

Інтер Маямі – Монтеррей – 1:2

Голи: Авілес, 19 – Меса, 69, Родрігес, 89

4 квітня. 03:00. Форт-Лодердейл. Стадіон «Чейз-центр»

• Наступною грою флоридської команди стане домашній матч МЛС проти Колорадо. Поєдинок заплановано на 7 квітня. Початок о 02:30 за київським часом.
  • У нинішньому сезоні Сергій Кривцов зіграв за Інтер Маямі вісім матчів в усіх офіційних поєдинках: без результативних дій.
  • Контракт гравця з клубом розрахований до 31 грудня 2024 року.