Роналду оформив хет-трик у другому поєдинку поспіль: колишній тренер Шахтаря замінив португальця в перерві

680
Кріштіану Роналду та Луїс Каштру. Фото: Аль-Наср
Португальський форвард Кріштіану Роналду за перший тайм матчу 26-го туру чемпіонату Саудівської Аравії проти Абхи зробив хет-трик і віддав дві гольові передачі.

2 квітня відбувся матч 26-го туру чемпіонату Саудівської Аравії, в якому Аль-Наср на виїзді розгромив команду Абху з рахунком 8:0.

Кріштіану Роналду за перший тайм зробив хет-трик і віддав дві гольові передачі.

Перші два м'ячі португалець забив прямими ударами зі штрафного, а наприкінці першого тайму ефектно перекинув воротаря суперників.

Зазначимо, що колишній тренер донецького Шахтаря Луїш Каштру замінив Кріштіану Роналду в перерві.

• Аль-Наср посідає друге місце в турнірній таблиці, маючи 62 бали, що на 12 менше, ніж у першого Аль-Хіляля.
  • Абха в свою чергу йде третьою з кінця – на 16-й сходинці, набравши за 26 турів 22 залікові пункти.
  • Кріштіану Роналду в нинішньому сезоні провів уже 35 матчів у всіх турнірах: 36 забитих голів та 12 результативних передач.
  • Португалець оформив хет-трик у другому матчі поспіль – раніше постраждав Аль-Таї.
  • Луїс Каштру очолював Шахтар із 2019-го по 2021 рік та привів «гірників» до чемпіонського титулу в сезоні 2019/20.