Луческу розлютило питання журналіста: колишній тренер Динамо жорстко відповів

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
73
1 голос
Луческу розлютило питання журналіста: колишній тренер Динамо жорстко відповів
Мірча Луческу. Фото: Google
Колишній головний тренер київського Динамо та донецького Шахтаря Мірча Луческу нахамив румунським спортивним журналістам, які хотіли поцікавитись в нього з приводу мети його візиту на гру між Динамо Бухарест – Петролул.

Мірча Луческу «в ударі». Перебуваючи на пенсії, екстренер київського Динамо насолоджується футболом, спостерігаючи його з трибун стадіонів.

Вихідними він відвідав гру грецької Суперліги між Панатінаїкосом та ПАОКом (2:3), де переживав за комаманду свого сина Развана, Луческу-молоджий тренує ПАОК, а напередодні завітав на гру між бухарестським Динамо та Петролулом (1:1).

Зважаючи на постійні чутки у ЗМІ, що Луческу-старшого сплять і бачать на чолі «червоних собак», або принаймні у структурі цього клубу на іншій посаді, в нього вирішили поцікавитись чи немає з цього приводу якихось новин. Однак, Мірча був явно не у настрої.

«Я не знаю, я не маю жодного уявлення про все це. До побачення», – наводить слова Луческу румунський портал Рrosport.ro.

Останнім місцем роботи 78-річного Мірчі Луческу було київське Динамо, яке він самовільно залишив у листопаді минулого року.

  • У столиці України Луческу став чемпіоном УПЛ, завоював Суперкубок та національний Кубок.
  • Окрім київського Динамо, Луческу також тренував румунські Корвінул, Динамо з Бухаресту та Рапід, італійські Пізу, Брешіа, Реджану та Інтер, турецькі Галатасарай і Бешикташ, російський Зеніт та Шахтар з Донецька.
X