Дубль Довбика допоміг Жироні обіграти Бетіс у непростому матчі: відео голів українського форварда

1143
Артем Довбик. Фото: Жирона
Український форвард каталонської Жирони Артем Довбик відзначився двома забитими м'ячами у ворота Бетіса в рамках 30-го туру іспанської Ла Ліги.

Сьогодні, 31 березня, відбувся поєдинок 30-го туру іспанської Ла Ліги. Жирона, за яку виступають Артем Довбик та Віктор Циганков, приймала у домашньому поєдинку Бетіс.

Український нападник каталонської команди на 34 хвилині пробив головою по воротах, проте удар рукою заблокував захисник гостей.

Після перегляду ВАР арбітр зустрічі призначив пенальті, який сам і виконав Артем Довбик.

Голи українця можете переглянути у нашому телеграм-каналі

Під кінець першого тайму Реал Бетіс зумів зрівняти рахунок зусиллями Вілліана Жозе.

На 65-й хвилині Артем Довбик оформив дубль. Відзначимо і Віктора Циганкова, який чудовою передачею розігнав гольову атаку.

Проте вже через 10 хвилин все той же Вілліан Жозе знову зрівняв рахунок у поєдинку.

Але каталонці все ж зуміли здобути перемогу – вирішальний м'яч забив Крістіан Стуані на 90+2 хвилині.

Чемпіонат Іспанії. 30-й тур (оновлюється)

Жирона – Реал Бетіс – 3:2

Гол: Довбик, 36 (пенальті), 65, Стуані, 90+2 – Жозе, 45+4, 76

31 березня. 17:15. Жирона. Стадіон «Естадіо Мунісіпаль де Монтіліві»

• Безгольова серія Артема Довбика за Жирону в чемпіонаті та Кубку Іспанії тривала протягом восьми матчів.
  • Востаннє до сьогоднішнього дня 26-річний нападник відзначався за каталонців у матчі 21-го туру Ла Ліги проти Севільї (5:1), коли оформив хет-трик.
  • Артем Довбик цього сезону забив 16 голів та оформив сім асистів у 31 матчі за Жирону в усіх турнірах.
  • Українець став другим гравцем в історії каталонського клубу, який забив 16+ голів за сезон у Ла Лізі після Крістіана Стуані (21 гол у сезоні 2017/18 та 19 – у сезоні 2018/19)
  • Віктор Циганков забив шість м'ячів та віддав чотири результативні передачі за 27 поєдинків в усіх змаганнях.